News
مشاوره و واردات کمپرسورهای گاز یوتایل (UTILE) انگلستان
admin
/ Categories: اخبار

مشاوره و واردات کمپرسورهای گاز یوتایل (UTILE) انگلستان

کمپرسورها برای فشرده کردن سیالات تراکم پذیر به کار می‌رود. در برخی دستگاه‌ها و ماشین‌آلات، کمپرسورها وسایلی هستند که توسط آن‌ها هوا فشرده شده و سپس به سمت قسمت احتراق فرستاده می‌شود.
کمپرسورهای گازی برای فشرده کردن گازها استفاده می‌شود. در حقیقت کمپرسورها وسایلی هستند که با صرف انرژی مکانیکی، سیال را با سرعت به درون خود مکیده و سپس آن را فشرده می‌سازند. 

کمپرسورهای گاز Utile انگلستان

Utile یک شرکت تولیدی سنتی بریتانیایی است که 100 سال پیش تاسیس شده و شهرت قابل توجهی را در تولید کمپرسورهای گاز، تقویت کننده ها، پمپ ها و دمنده های صنعتی بدست اورده است.

واردات کمپرسورهای یوتایل انگلستان

شرکت مهندسی بازرگانی ستارگان دنیای پیشرو یکی از واردکننده و تامین کننده قطعات و دستگاههای کمپانی UTILE از انگلستان  می باشد که در زمینه انتخاب و خریداری این نوع دستگاه ها به صنعتگران ایرانی مشاوره می دهد.

واردات انواع تجهیزات و قطعات صنعتی با ستارگان دنیای پیشرو

شرکت مهندسی بازرگانی دنیای پیشرو، به عنوان یکی از معدود شرکت‌های ایرانی فعال در حوزه واردات و تامین تجهیزات پلایشگاه های نفت و گاز، پتروشیمی، نیروگاه ها، تامین قطعات ابزار دقیق، انواع دستگاه های صنعتی،تجهیزات سیستم های فیلتراسیون خطوط تولید دارو و ... می‌باشد که با بهره مندی از یک تیم مجرب و حرفه ای در نقاط مختلف دنیا توانسته است نیازهای کارفرمایان، صنعتگران و تولیدکنندگان عزیز ایرانی را در سراسر کشور برطرف نماید. شرکت دنیای پیشرو با راه اندازی دفاتر این شرکت در کشورهای مختلف دنیا به نیاز شما صنعتگر عزیز در سریعترین زمان به حرفه ای ترین شکل ممکن پاسخ می دهد. با ستارگان دنیای پیشرو شما می‌توانید در خرید تجهیزات مورد نیازتان در کمترین زمان ممکن با مناسب ترین قیمت پیشرو باشید.

تماس با ما
تماس با ما
Telegram: 
Tel: 02144945132 – 02144945113
Mobile: 09125268508 - 
Email: info@sdptrading.com
Email: sdp.trade@yahoo.com

Previous Article واردات و فروش مشعل های کروم شردر (KROMSCHRODER) آلمان
Next Article واردات و تامین قطعات ابزار دقیق ناووتک (NAWOOTEC) کره جنوبی
Print
1289 Rate this article:
No rating

Please login or register to post comments.

x