News
واردات جرثقیل های سقفی کیتو (KITO-JDN -KHC) ژاپن
admin
/ Categories: اخبار

واردات جرثقیل های سقفی کیتو (KITO-JDN -KHC) ژاپن

امروزه یکی از مهمترین ابزآرالات خدماتی جرثقیل های سقفی هستند که در دو نوع زنجیری و بکسلی طراحی و تولید می شوند. هر یک از این دو جرثقیل کاربردهای خاص خود را در صنایع، کارخانجات، کارگاه ها و ... دارد. جرثقیل‌های برقی زنجیری و سیم بکسلی مکانیزم کاری کاملا متفاوتی با یکدیگر دارند و هر یک برای میزان بار متفاوتی که در جایگاه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد کاربرد دارد.
در کارخانه ها و کارگاه ها استفاده از جرثقیل برقی زنجیری رواج بیشتری دارد زیرا این نوع جرثقیل قیمت مناسب تری داشته و هزینه های نگهداری و تعمیر آن نیز نسب به سایر همتایانش پایین تر است. جرثقیل های برقی  در دو نوع تک سرعته و دو سرعته تولید می شوند که حالت تک سرعته معمولا محدوده  وزنی بالاتری دارد و از 125 کیلوگرم تا 20 تن با توجه به نیاز کاربر قابلیت بلند کردن دارد و جرثقیل برقی سقفی دو سرعته قابلیت جابه جایی محدوده وزنی کمتر از 5 تن را دارا می باشد. جرثقیل های برقی نسبت به نوع بکسلی دارای امنیت بیشتری هستند. 

شرکت کیتو ژاپن

شرکت کیتو(Kito) ژاپن یکی از مهمترین شرکت های تولید و عرضه جرثقیل در دنیا می باشد که سالانه جرثقیل های متنوع دستی و برقی بسیاری را روانه بازار می کند.

واردات جرثقیل های کیتو ژاپن

با پیشرفت تکنولوژی، طراحی و ساخت انواع ماشین آلات جابه جایی مواد، نیاز صنعت  جهت جابه جایی و حمل بار در کارخانه ها و کارگاه های صنعتی را فراهم  کرده است . شرکت مهندسی بازرگانی ستارگان دنیای پیشرو فروش، سفارشات، و واردات  انواع جرثقیل KHC-KITO در ظرفیت و اندازه های مختلف با استاندارد بین المللی را در تمام نقاط کشوربرای رفع نیاز صنایع مختلف را با بهترین کیفیت ارائه می نماید. 

واردات انواع تجهیزات و قطعات صنعتی با ستارگان دنیای پیشرو

شرکت مهندسی بازرگانی دنیای پیشرو، به عنوان یکی از معدود شرکت‌های ایرانی فعال در حوزه واردات و تامین تجهیزات پلایشگاه های نفت و گاز، پتروشیمی، نیروگاه ها، تامین قطعات ابزار دقیق، انواع دستگاه های صنعتی،تجهیزات سیستم های فیلتراسیون خطوط تولید دارو و ... می‌باشد که با بهره مندی از یک تیم مجرب و حرفه ای در نقاط مختلف دنیا توانسته است نیازهای کارفرمایان، صنعتگران و تولیدکنندگان عزیز ایرانی را در سراسر کشور برطرف نماید. شرکت دنیای پیشرو با راه اندازی دفاتر این شرکت در کشورهای مختلف دنیا به نیاز شما صنعتگر عزیز در سریعترین زمان به حرفه ای ترین شکل ممکن پاسخ می دهد. با ستارگان دنیای پیشرو شما می‌توانید در خرید تجهیزات مورد نیازتان در کمترین زمان ممکن با مناسب ترین قیمت پیشرو باشید.

تماس با ما
تماس با ما
Telegram: 
Tel: 02144945132 – 02144945113
Mobile: 09125268508 - 
Email: info@sdptrading.com
Email: sdp.trade@yahoo.com

Previous Article واردات و فروش انواع تیغچه و قطعات تراشکاری ویکوس (WIKUS) آلمان
Next Article واردات و فروش مشعل های کروم شردر (KROMSCHRODER) آلمان
Print
2859 Rate this article:
No rating

Please login or register to post comments.

x