News
واردات و تامین قطعات ابزار دقیق ناووتک (NAWOOTEC) کره جنوبی
admin
/ Categories: اخبار

واردات و تامین قطعات ابزار دقیق ناووتک (NAWOOTEC) کره جنوبی

ابزار دقیق از دستگاه های مهم در فعالیت های صنعتی می باشد که انتخاب و خریداری آن حائز اهمیت است. یکی از مهمترین شرکت های تولید کننده ابزار دقیق شرکت ناووتک (Nawootec) کره جنوبی می باشد.

ابزار دقیق NAWOOTEC

شرکت NAWOOTEC  در سال 1977 میلادی در کره جنوبی آغاز به کار نمود و از زمان آغاز فعالیت، تمرکز خود را بر تجارت ابزار دقيق قرار داده است و امروز این شرکت همچنان به تحقیق و توسعه، تولید، فروش و خدمات خود برای ابزار دقیق ما ادامه می دهد. 

واردات دستگاه و قطعات ابزار دقیق NAWOOTEC

شرکت مهندسی بازرگانی ستارگان دنیای پیشرو تامین کننده و وارد کننده انواع قطعات و دستگاه های NAWOOTEC کره جنوبی و تحویل در کوتاهترین زمان ممکن به خریداران گرامی ایرانی می باشد.

واردات انواع تجهیزات و قطعات صنعتی با ستارگان دنیای پیشرو

شرکت مهندسی بازرگانی دنیای پیشرو، به عنوان یکی از معدود شرکت‌های ایرانی فعال در حوزه واردات و تامین تجهیزات پلایشگاه های نفت و گاز، پتروشیمی، نیروگاه ها، تامین قطعات ابزار دقیق، انواع دستگاه های صنعتی،تجهیزات سیستم های فیلتراسیون خطوط تولید دارو و ... می‌باشد که با بهره مندی از یک تیم مجرب و حرفه ای در نقاط مختلف دنیا توانسته است نیازهای کارفرمایان، صنعتگران و تولیدکنندگان عزیز ایرانی را در سراسر کشور برطرف نماید. شرکت دنیای پیشرو با راه اندازی دفاتر این شرکت در کشورهای مختلف دنیا به نیاز شما صنعتگر عزیز در سریعترین زمان به حرفه ای ترین شکل ممکن پاسخ می دهد. با ستارگان دنیای پیشرو شما می‌توانید در خرید تجهیزات مورد نیازتان در کمترین زمان ممکن با مناسب ترین قیمت پیشرو باشید.

تماس با ما

تماس با ما
Telegram: 
Tel: 02144945132 – 02144945113
Mobile: 09125268508 - 
Email: info@sdptrading.com
Email: sdp.trade@yahoo.com

 

Previous Article مشاوره و واردات کمپرسورهای گاز یوتایل (UTILE) انگلستان
Next Article واردات و تامین قطعات یدکی اوبارا (OBARA) ژاپن
Print
1867 Rate this article:
2.0

Please login or register to post comments.

x