News
واردات و تامین قطعات یدکی اوبارا (OBARA) ژاپن
admin
/ Categories: اخبار

واردات و تامین قطعات یدکی اوبارا (OBARA) ژاپن

OBARA ژاپن نامی آشنا در صنایع جوش‌های نقطه ای می‌باشد شرکتی ژاپنی، که در ده‌ها کشور نمایندگی فعال دارد که امروزه مورد توجه برای صنایع خودروسازی است. شرکت اوبارا OBARA  در ساخت انواع اکترود،هولدر، کابل های رابط یا KICKLESS CABLE، کابل اصلی، دستگاه تایمر جوش، STN21، ترانس‌های جوش و غیره  در جهان شناخته شده است.

مهندسی بازرگانی ستارگان دنیای پیشرو وارد کننده و تامین کننده تجهیزات و قطعات مختلف  OBARA در ایران می باشد که شفارشات صنعتگران عزیز ایرانی را در کمترین زمان با مناسب ترین قیمت تامین می نماید.


واردات انواع تجهیزات و قطعات صنعتی با ستارگان دنیای پیشرو

شرکت مهندسی بازرگانی دنیای پیشرو، به عنوان یکی از معدود شرکت‌های ایرانی فعال در حوزه واردات و تامین تجهیزات پلایشگاه های نفت و گاز، پتروشیمی، نیروگاه ها، تامین قطعات ابزار دقیق، انواع دستگاه های صنعتی،تجهیزات سیستم های فیلتراسیون خطوط تولید دارو و ... می‌باشد که با بهره مندی از یک تیم مجرب و حرفه ای در نقاط مختلف دنیا توانسته است نیازهای کارفرمایان، صنعتگران و تولیدکنندگان عزیز ایرانی را در سراسر کشور برطرف نماید. شرکت دنیای پیشرو با راه اندازی دفاتر این شرکت در کشورهای مختلف دنیا به نیاز شما صنعتگر عزیز در سریعترین زمان به حرفه ای ترین شکل ممکن پاسخ می دهد. با ستارگان دنیای پیشرو شما می‌توانید در خرید تجهیزات مورد نیازتان در کمترین زمان ممکن با مناسب ترین قیمت پیشرو باشید.

تماس با ما
Telegram: 
Tel: 02144945132 – 02144945113
Mobile: 09125268508 - 
Email: info@sdptrading.com
Email: sdp.trade@yahoo.com

 

Previous Article واردات و تامین قطعات ابزار دقیق ناووتک (NAWOOTEC) کره جنوبی
Print
2299 Rate this article:
No rating

Please login or register to post comments.

x