News
واردات و فروش مشعل های کروم شردر (KROMSCHRODER) آلمان
admin
/ Categories: اخبار

واردات و فروش مشعل های کروم شردر (KROMSCHRODER) آلمان

مشعل های صنعتی یکی از مهمترین دستگاه های کاربردی برای ایجاد گرما می باشند.این مشعل ها به طور کل با کمک هواو سوخت در یک فضای ایمن، انرژی سوخت را به انرژی گرمایی تبدیل می‌کنند. کار اصلی مشعل ایجاد گرمایش است؛ یکی از بزرگترین استفاده‌های مشعل در صنعت گرمایش به عنوان موتور احتراق بویلرها است همچنین در انواع دیگ‌ها، مشعل‌هایی با ظرفیت کاری متفاوت استفاده می‌شود.

شرکت کروم شردر KROMSCHRODER

شرکت آلمانی‌ الستر (کروم شردر) یکی‌ از با سابقه‌ترین تولیدکنندگان تجهیزات اندازه گیری و تنظیم جریان گاز طبیعی، برق و آب و فعال در بیش از ۱۳۰ کشور دنیا می‌باشد. الستر (کروم شردر) به عنوان یکی‌ از شناخته شده‌ترین برند‌ها در صنعت جهانی‌ گاز، مبتکر در ارائه برترین راه حل‌ها و محصولات در این زمینه باشد.

واردات مشعل های کروم شردر KROMSCHRODER

مهندسی بازرگانی ستارگان دنیای پیشرو واردکننده و تامین کننده قطعات و دستگاههای کمپانی KROMSHERODER آلمان در زمینه مشعل های صنعتی همکاری با شرکت های صنعتی را  انجام میدهد. 


واردات انواع تجهیزات و قطعات صنعتی با ستارگان دنیای پیشرو

شرکت مهندسی بازرگانی دنیای پیشرو، به عنوان یکی از معدود شرکت‌های ایرانی فعال در حوزه واردات و تامین تجهیزات پلایشگاه های نفت و گاز، پتروشیمی، نیروگاه ها، تامین قطعات ابزار دقیق، انواع دستگاه های صنعتی،تجهیزات سیستم های فیلتراسیون خطوط تولید دارو و ... می‌باشد که با بهره مندی از یک تیم مجرب و حرفه ای در نقاط مختلف دنیا توانسته است نیازهای کارفرمایان، صنعتگران و تولیدکنندگان عزیز ایرانی را در سراسر کشور برطرف نماید. شرکت دنیای پیشرو با راه اندازی دفاتر این شرکت در کشورهای مختلف دنیا به نیاز شما صنعتگر عزیز در سریعترین زمان به حرفه ای ترین شکل ممکن پاسخ می دهد. با ستارگان دنیای پیشرو شما می‌توانید در خرید تجهیزات مورد نیازتان در کمترین زمان ممکن با مناسب ترین قیمت پیشرو باشید.

تماس با ما
تماس با ما
Telegram: 
Tel: 02144945132 – 02144945113
Mobile: 09125268508 - 
Email: info@sdptrading.com
Email: sdp.trade@yahoo.com

Previous Article واردات جرثقیل های سقفی کیتو (KITO-JDN -KHC) ژاپن
Next Article مشاوره و واردات کمپرسورهای گاز یوتایل (UTILE) انگلستان
Print
2193 Rate this article:
5.0

Please login or register to post comments.

x